KONST / Litografier / Färglitografi 7919575
nr 791 9575
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi , Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), 53/300, signerad, motivets mått: 49x36
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:28:00
15/11 17:42:50
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien